| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | ingepakt in kartondoos |
| Leveringstermijn: | 600*600mm |
| Betalingswijze: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringskapaciteit: | 10000 stuks per maand |
YINGMI K8 Strong Signal Wireless Tour Guide System onderscheidt zich door zijn 200m stabiele transmissie en geavanceerde high-frequency band (790MHz-830MHz) werking.65 instelbare kanalenMet een zender/ontvanger werktijd van ≥10 uur per oplaad levert het kristalhelder, interferentiebeperkt geluid voor groepstochten en conferenties.vooraf opgeslagen audiosysteem, en batch-laadcapaciteit, elimineert het de beperkingen van traditionele geleidingssystemen.
![]()
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Dragerfrequentie | 790 MHz-830 MHz |
| Batterijcapaciteit | 1500 mAh |
| Communicatieafstand | 200 meter. |
| Laadtijd | 2.5 uur |
| Gewicht | 62 g |
| Grootte | 118 mm (L) × 43 mm (W) × 14,5 mm (H) |
| Werktijd | ≥ 10 uur |
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Dragerfrequentie | 790 MHz-830 MHz |
| Batterijcapaciteit | 360 mAh lithiumbatterij |
| Communicatieafstand | 200 meter. |
| Laadtijd | 2.5 uur |
| Gewicht | 22 g |
| Grootte | 62 mm (L) × 23 mm (W) × 14 mm (H) |
| Werktijd | ≥ 10 uur |
![]()
![]()
![]()
Verpakking
Verpakking: standaard exportverpakking.
Vervoer
DHL/FedEx/UPS/EMS: 3-7 werkdagen
![]()